Permbledhje

White Dream Hotel i rinovuar së fundmi, është një hotel me 4 yje, i dizejnuar për të inspiruar vizitorët me dhomat moderne dhe me hapsirë.
I pozicionuar vetëm 5 minuta larg Qendrës Tregtare TEG dhe 5 km larg qendrës së Tiranës White Dream Hotel ju ofron një qëndrim të qetë dhe mikpritës.
Stafi ynë profesional sigurohet që të plotësojë çdo kërkesë tuajën.
Provoni mëngjesin që serviret i ngrohtë çdo ditë ose vizitoni barin tonë për ushqime të shpejta dhe pije.
Shijoni kuzhinën tradicionale dhe italiane nga shefi ynë me eksperiencë disa vjeçare.
Kontrolloni emailet tuaja ndërkohë që shijoni kafen e mëngjesit.
Kujdesuni për fizikun tuaj në qendrën tonë të fitnesit ose pishinën dimërore, me ndihmën e instruktorit tonë profesional.
White Dream Hotel ju ofron gjithashtu dy salla konferencash me hapsira të bollshme për të zhvilluar evente të ndryshme.

Video Tour

Sherbimet e Hotelit

White Dream Hotel ju ofron 34 dhoma të dekoruara në mënyrë moderne, të paisura me Plazma
TV, garderobë të bollshme, minibar, internet falas me kabëll dhe wireless dhe shërbim në dhomë.
  • Wine and paint
  • Dance classes (Zumba, Latin, classic)
  • Fitness center
  • Indoor Pool, water activities, physical therapies
Nëse jeni në kërkim të një salle konference apo një hapesirë eventesh që dëshironi të mbahen mend, ne ju ofrojmë atë që ju po kërkoni.
Salla jonë e konferencave përmbush çdo standart profesional në raport me teknologjinë, çmimet konkurruese, si edhe hapesirën e konsiderueshme e cila mund ti përshtatet çdo madhësie grupi, me një kapacitet maksimal prej 80 personash.
Kjo sallë përmban Tabelën Interaktive Touch Screen, Projektor, dhe shërbim internet wireless apo kabllor.
Nese jeni nje fans i ushqimit , ne ju ftojme te provoni kuzhinen Italiane dhe ate Shqiptare