White Dream Hotel – Hotel me 4 Yje ne Tiranë, Shqipëri. Hotel Luksoz Ofron 34 Dhoma të Dekoruar me Stil Modern, Restorant, Bar, Fitnes, Pishinë të Brendshme. Hotel ne Tirane – Hotel ne Shqipëri

White Dream Hotel – Hotel me 4 Yje ne Tiranë, Shqipëri. Hotel Luksoz Ofron 34 Dhoma të Dekoruar me Stil Modern, Restorant, Bar, Fitnes, Pishinë të Brendshme. Hotel ne Tirane – Hotel ne Shqipëri

White Dream Hotel – Hotel me 4 Yje ne Tiranë, Shqipëri. Hotel Luksoz Ofron 34 Dhoma të Dekoruar me Stil Modern, Restorant, Bar, Fitnes, Pishinë të Brendshme. Hotel ne Tirane – Hotel ne Shqipëri

Mireserdhet ne White Dream Hotel

Dhoma & Sherbime

White Dream Hotel i rinovuar së fundmi, është një hotel me 4 yje, i dizejnuar për të inspiruar vizitorët me dhomat moderne dhe me hapsirë. I pozicionuar vetëm 5 minuta larg Qendrës Tregtare TEG dhe 5 km larg qendrës së Tiranës White Dream Hotel ju ofron një qëndrim të qetë dhe mikpritës. Stafi ynë profesional sigurohet që të plotësojë çdo kërkesë tuajën.

Me shume

Akomodimi

White Dream Hotel ju ofron 34 dhoma të dekoruara në mënyrë moderne, të paisura me Plazma TV, garderobë të bollshme, minibar, internet falas me kabëll dhe wireless dhe shërbim në dhomë.

Superior Suite

 • Persona: 2 Person(s)
 • Permasa : 35 m²
 • Jacuzzi
 • Wifi: Included
 • Pamja: Qyteti
 • Cmimi: €80
View Details

Standard Suite

 • Persona: 2 Person(s)
 • Permasa: 35 m²
 • Wifi: Included
 • Pamja: Qyteti
 • Cmimi: €70
View Details

Triple Room

 • Persona: 2 Person(s)
 • Permasa: 30 m²
 • Wifi: Included
 • Pamja: Qyteti
 • Cmimi: €60
View Details

Superior Double or Twin Room

 • Persona: 2 Person(s)
 • Permasa: 30 m²
 • Wifi: Included
 • Pamja: Qyteti
 • Cmimi: €60
View Details

Standard Twin or Double Room

 • Persona: 2
 • Permasa: 22 m²
 • Wifi: Included
 • Pamja: Qyteti
 • Cmimi: €60
View Details

Standard Single Room

 • Persona : 1
 • Permasa: 22 m²
 • Wifi: Included
 • Pamja: Qyteti
 • Cmimi: €50
View Details

Njoftimet e fundit

Valentine’s Day Deal

January 20, 2019 Comments Off

Per cdo rezervim cift ne ofrojme kete oferte speciale: Standart Room + Darke Romantike 60 Euro

Read More

Special Event : Paint and Wine (3 Nentor)

October 20, 2018 No Comments

Fun painting lessons! Creative way of relieving stress after a long day at work! By Ines Troshani  (https://www.telajovere.com/)

Read More

Special Offer : 3 for 1

October 20, 2018 No Comments

Qendro 3 nete dhe perfito nje Vere Franceze nga ne!

Read More

Special Offer : Restaurant

October 20, 2018 No Comments

Perfito falas nje embelsire nese darkoni ne Restorantin tone.

Read More

Special Offer : Early Birds

October 20, 2018 No Comments

Rezervo 14 dite perpara dhe perfito 10% ulje.

Read More